Jaunumi

Uzziniet jaunumus par Membership Rewards programmu
Izmaiņas Membership Rewards lojalitātes programmā

Izmaiņas Membership Rewards lojalitātes programmā

Informējam, ka no 2016. gada 1. decembra stāsies spēkā izmaiņas American Express Membership Rewards lojalitātes programmā.

 

Tiks veiktas izmaiņas punktu skaitā dažādu balvu saņemšanai. Punktu pelnīšanas princips saglabāsies līdzšinējais: 1 EUR = 1 punkts.

 

Lai jau uzkrāto punktu vērtība klientiem paliktu iepriekšējā līmenī, katram klientam viņa Membership Rewards kontā uzkrāto punktu skaits šī gada 1. decembrī tiks divkāršots. Īpaši to novērtēs kino cienītāji, jo Kino Citadeles kinokartes joprojām būs iespējams iegādāties par līdzšinējo punktu skaitu. Tas nozīmē, ka par punktiem, kas uzkrāti līdz 1. decembrim, sākot ar šo datumu, vairākus mēnešus varēs iegādāties divas reizes vairāk kinokaršu, nekā līdz šim.

 

Lūdzu, sekojiet līdzi Membership Rewards programmas izmaiņām mājaslapā www.americanexpress.lv un izmantojiet šīs programmas sniegtās priekšrocības. Atgādinām, ka īpaši piedāvājumi American Express klientiem ir pieejami arī SELECTS atlaižu un īpašu piedāvājumu programmā  – iespēja saņemt atlaides vairāk nekā 500 iepirkšanās vietās un restorānos.

 

Par jautājumiem, kas saistīti ar American Express kredītkartēm, Jums atbildēs American Express klientu servisa speciālisti pa diennakts informatīvo tālruni +371 80 000 123.