Skip links

American Express® Gold

Privātais finanšu konsultants, finansiāla brīvība un izcila apdrošināšana
 • Privātais finanšu konsultants

  Profesionālis, kas rūpēsies par jūsu finansēm un apkalpošanu
 • Izcila apdrošināšana

  Pirkumu un ceļojumu apdrošināšana jums un jūsu ģimenei
 • Kredītlimits

  Jums individuāli pielāgots kredītlimits līdz 4.5 algu apmēram

Gold serviss

Augstākā līmeņa apkalpošana

Kļūstot par American Express Gold kartes īpašnieku, jūs saņemsiet arī privātā finanšu konsultanta pakalpojumus. Privātais finanšu konsultants ir neaizstājams eksperts bankas produktu un pakalpojumu jautājumos un īsts meistars apkalpošanas ziņā.


Sazinoties pa telefonu vai tiekoties klātienē, jūs saņemsiet informāciju par:

 • jūsu produktu statusu bankā - atgādinājumi par depozītu beigu termiņiem, karšu derīguma termiņu pagarināšanu un citiem būtiskiem jautājumiem, kas attiecas tieši uz jūsu izmantotajiem pakalpojumiem;
 • aktualitātēm banku un finanšu nozarē;
 • aktuālākajiem piedāvājumiem, kas jums pieejami ar Gold karti.

 

Saņemot savu Gold karti, varat izvēlēties savu konsultantu. Iepazīstieties ar mūsu privāto finanšu konsultantu komandu.

Kredītlimits

Individuāli piemērots kredītlimits

American Express Gold karte palīdzēs elastīgāk plānot jūsu finanses. Kredītlimits sniedz drošības un atbalsta sajūtu, veicot lielākus pirkumus vai saskaroties ar neplānotiem izdevumiem.


Gold karte sniedz iespēju saņemt individuāli piemērotu kredītlimitu līdz 4,5 algu apmēram, kas tiek pielāgots atbilstoši jūsu vēlmēm un iespējām.

Bezprocentu periods līdz 45 dienām

Iespēja izmantot kredītlīdzekļus bez maksas

 

Bezprocentu periods līdz 45 dienām – ir laiks, kurā par izlietoto kredītlimitu procenti netiek ieturēti.

Ja atmaksāsiet izmantotos kredīta līdzekļus pilnā apmērā līdz nākamā mēneša 15. datumam, kredīta procenti nebūs jāmaksā.

Kredīta atmaksa

Jūs varat plānot izmantoto līdzekļu atmaksu, kā jums šķiet visērtāk:

 • izlietoto kredītlimita summu varat atmaksāt pamazām, katru mēnesi līdz 15. datumam veicot minimālo atmaksu 5% apmērā no izlietotās kredītlimita summas, un procenti tiks aprēķināti tikai no atlikušās izlietotās summas;
 • ja iztērēto līdzekļu atmaksu plānojat veikt konkrētā laika periodā, jums ērti varētu būt maksājumi ar vienādu summu katru mēnesi;
 • ja izlietoto kredītlimita summu atmaksāsiet līdz nākamā mēneša 15. datumam, procenti par kredītlimita izmantošanu netiks ieturēti.

 

 

Apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana jums un jūsu ģimenei

Dodoties ceļojumos uz ārzemēm, jums un jūsu ģimenei (laulātajam un bērniem līdz 18 gadiem, ģimenei ceļojot kopā) American Express Gold karte nodrošina ceļojumu apdrošināšanu bez maksas.

 

Gold kartes ceļojumu apdrošināšana garantē:
•    veselības apdrošināšanu ceļojumu laikā;
•    ceļojumu neērtību apdrošināšanu ceļojumu laikā;
•    juridiskās palīdzības apdrošināšanu ceļojumu laikā;
•    civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu ceļojumu laikā.

 
Ceļojumu apdrošināšana ir spēkā arī tad, ja ceļojuma apmaksa nav veikta ar jūsu Gold karti.

 

Uzziniet vairāk par Gold kartes apdrošināšanu un nosacījumiem.

Pirkumu apdrošināšana

Iepērcieties droši, jo ikviens jūsu pirkums, kas iegādāts ar Gold karti, ir apdrošināts pret zādzību 90 dienas no pirkuma brīža.

 

Neatkarīgi no tā, vai pirkumu esat veicis Latvijā, internetā vai jebkur citur pasaulē, pašrisks preces zādzības gadījumā būs tikai  60 EUR un atlikušo preces vērtību līdz 1000 EUR atlīdzinās American Express pirkumu apdrošināšana. Apdrošināšana ir spēkā 90 dienas no pirkuma iegādes brīža.
 

Uzziniet vairāk par Gold kartes apdrošināšanu un nosacījumiem.

Kontakti

Ja noticis negadījums un jums nepieciešams apdrošināšanas speciālista padoms vai palīdzība, jebkurā laikā sazinieties ar BTA apdrošināšanas palīdzības dienestu bankas Citadele klientiem pa tālruni +371 27 81 89 99 vai +371 26 12 12 12 un jūs saņemsiet tūlītēju atbildi uz ikvienu jautājumu.


Kontakti BTA pārstāvniecībām.

 

Ik dienu 24 stundas diennaktī jūsu rīcībā ir American Express klientu serviss, kas izskaidros apdrošināšanas nosacījumus un palīdzēs rast atbildi uz ikvienu jautājumu. Vienkārši piezvaniet 80 000 123.

Atlaižu un lojalitātes programmas

SELECTS – atlaižu un īpašu piedāvājumu programma

American Express® SELECTS programma American Express karšu īpašniekiem sniedz vairākas priekšrocības – atlaides no 5% līdz 90% vairāk kā 500 tirdzniecības vietās visā Latvijā un 129 valstīs visā pasaulē, kā arī īpašus piedāvājumus restorānu apmeklējumiem, pirkumiem, ceļojumiem un atpūtai ik mēnesi.

 

 

- ikmēneša piedāvājumi

- SELECTS piedāvājumi Latvijā katalogs

- SELECTS piedāvājumi pasaulē katalogs

Membership Rewards – 1 eiro = 1 punkts

Membership Rewards ir pasaules atzinību guvusi programma, kuras ietvaros par norēķiniem, kas veikti ar American Express kredītkartēm, jūs saņemat punktus.

Punktu krāšana
Lai sāktu krāt punktus, jums ir jāreģistrējas programmai. Turpmāk par katru ar jūsu American Express kredītkarti iztērēto pilno 1 EUR tiks piešķirts 1 punkts. Punkti tiek skaitīti par pirkumiem, kas veikti Latvijā, ārzemēs un internetā.
Uzkrātajiem punktiem nav derīguma termiņa – varat tos tērēt pakāpeniski vai krāt ilgāku laiku kādam lielākam mērķim.

 

Punktu tērēšana
Sakrātos punktus varat apmainīt pret vērtīgām balvām no plašā balvu klāsta.

 

 • Gardēžiem - zinošiem vīnu speciālistiem, restorānu kultūras baudītājiem un labas kafijas cienītājiem. Šajā sadaļā atradīsiet visu nepieciešamo.
 • Atpūta - izvēlieties sev piemērotāko no atpūtas piedāvājumiem – sākot ar dažādām aktīvās atpūtas iespējām, kultūras pasākumiem, un beidzot ar relaksējošas vai garīgas atpūtas piedāvājumiem.
 • Iepirkšanās - apmainiet nopelnītos punktus pret dāvanu kartēm jūsu iecienītajos apģērbu, apavu, bērnu preču vai mājas un dārza preču veikalos.
 • Ceļošana - šajā sadaļā atradīsiet ceļojumu piedāvājumus tuvākiem un tālākiem galamērķiem, kā arī dažādus ar ceļošanu saistītus aksesuārus.

 

Uzziniet vairāk par Membership Rewards programmu.

Priority Pass karte - lidostu VIP atpūtas zonas

Izbaudiet laiku, kas jāpavada lidostā. The Platinum Card® īpašnieka statuss jums garantē pieeju Priority Pass atpūtas zonām visā pasaulē. Tur varēsiet mierīgi atpūsties, lasot jaunāko presi un baudot atspirdzinošus dzērienus.

 

Priority Pass karti jūs varat saņemt bez maksas un tā sniegs iespēju apmeklēt vairāk kā 700 VIP atpūtas zonas vairāk kā 400 pilsētās 120 valstīs. Cenu par katru VIP telpas apmeklēšanas reizi varat apskatīt cenrādī.

 

Papildu ieguvumi

Papildu ieguvumi

Aktīvi norēķinoties ar American Express Gold karti ikdienā, jums ir iespēja saņemt atlaidi kartes mēneša maksai līdz pat 100% apmēram.
 

Atlaides apmērs pamata kartes mēneša maksai nākamajiem 12 mēnešiem

Nepieciešamais minimālais apgrozījums* kartes lietošanas gadā**

100%

9 000 EUR

50%

7 500 EUR

25%

4 500 EUR

 

Piemērs: ja karte izdota 2015. gada jūlijā, pilnu 12 mēnešu periods beidzas 2016.gada 31. jūlijā. Ja šajā laika posmā ar Gold karti veikto pirkumu summa ir 9 261,12 EUR, tad turpmākos 12 mēnešos, sākot  ar 2016. gada augustu, Gold karte būs bez mēneša maksas.

 


Uzziniet vairāk par kartes mēneša maksu sadaļā Cenrādis.
 

* Ar pamata un papildu karti veikto pirkumu kopējā kontā iegrāmatotā summa.

** Par kartes lietošanas gadu uzskatāms katrs 12 mēnešu periods, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izdošanas datuma.

_______________________________

Akcijas nosacījumus un pirkumu apjoma kritērijus banka ir tiesīga pārskatīt reizi gadā.

Informācija par kartes lietošanas gada periodu varat saņemt, zvanot uz American Express diennakts bezmaksas klientu atbalsta servisa tālruni 80 000 123.