Skip links

American Express® Blue

Elastīgs kredītlimits, ērta apdrošināšana un unikāls dizains
 • Elastīgs kredītlimits

  Individuāli pielāgots kredītlimits līdz 4,5 algu apmēram
 • Ērta apdrošināšana

  Aizmirstiet par ceļojumu apdrošināšanu - to nodrošina BLUE
 • Unikāls dizains

  Pārsteidzošs dizains, kam nav līdzīga

Kredītlimits

Individuāli piemērots kredītlimits

American Express Blue karte palīdzēs elastīgāk plānot jūsu finanses. Kredītlimits sniedz drošības un atbalsta sajūtu, veicot lielākus pirkumus vai saskaroties ar neplānotiem izdevumiem.


Ar Blue karti jūs varat saņemt individuāli piemērotu kredītlimitu līdz 4,5 algu apmēram, kas tiek pielāgots atbilstoši jūsu vēlmēm un iespējām.

Bezprocentu periods līdz 45 dienām

Iespēja izmantot kredītlīdzekļus bez maksas

 

Bezprocentu periods līdz 45 dienām – ir laiks, kurā par izlietoto kredītlimitu procenti netiek ieturēti.

Ja atmaksāsiet izmantotos kredīta līdzekļus pilnā apmērā līdz nākamā mēneša 15. datumam, kredīta procenti nebūs jāmaksā.

Kredīta atmaksa

Jūs varat plānot izmantoto līdzekļu atmaksu, kā jums šķiet visērtāk:

 • izlietoto kredītlimita summu varat atmaksāt pamazām, katru mēnesi līdz 15. datumam veicot minimālo iemaksu 5% apmērā no izlietotās kredītlimita summas, un procenti tiks aprēķināti tikai no atlikušās izlietotās summas;

 • ja iztērēto līdzekļu atmaksu plānojat veikt konkrētā laika periodā, jums ērti varētu būt maksājumi ar vienādu summu katru mēnesi;

 • ja izlietoto kredītlimita summu atmaksāsiet līdz nākamā mēneša 15. datumam, procenti par kredītlimita izmantošanu netiks ieturēti.

Apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana

Dodoties ceļojumos uz ārzemēm, jums kā American Express Blue kartes īpašniekam Blue karte nodrošina ceļojumu apdrošināšanu bez maksas.

 

Blue kartes ceļojumu apdrošināšana garantē:
•    veselības apdrošināšanu ceļojumu laikā;
•    juridiskās palīdzības apdrošināšanu ceļojumu laikā.

 
Ceļojumu apdrošināšana ir spēkā arī tad, ja ceļojuma apmaksa nav veikta ar jūsu Blue karti.

 

Uzziniet vairāk par Blue kartes apdrošināšanu un nosacījumiem.

 

Pirkumu apdrošināšana

Iepērcieties droši, jo ikviens jūsu pirkums, kas iegādāts ar Blue karti, ir apdrošināts pret zādzību 90 dienas no pirkuma brīža.

 

Neatkarīgi no tā, vai pirkumu esat veicis Latvijā, internetā vai jebkur citur pasaulē, pašrisks preces zādzības gadījumā būs tikai  50 EUR un atlikušo preces vērtību līdz 750 EUR atlīdzinās American Express pirkumu apdrošināšana. Apdrošināšana ir spēkā 90 dienas no pirkuma iegādes brīža.

 

Uzziniet vairāk par Blue kartes apdrošināšanu un nosacījumiem.

Kontakti

Ja noticis negadījums un jums nepieciešams apdrošināšanas speciālista padoms vai palīdzība, jebkurā laikā sazinieties ar BTA apdrošināšanas palīdzības dienestu bankas Citadele klientiem pa tālruni +371 27 81 89 99 vai +371 26 12 12 12 un jūs saņemsiet tūlītēju atbildi uz ikvienu jautājumu.


Kontakti BTA pārstāvniecībām.

 

Ik dienu 24 stundas diennaktī jūsu rīcībā ir American Express klientu serviss, kas izskaidros apdrošināšanas nosacījumus un palīdzēs rast atbildi uz ikvienu jautājumu. Vienkārši piezvaniet 80 000 123.

Atlaižu un lojalitātes programmas

SELECTS – atlaižu un īpašu piedāvājumu programma

American Express® SELECTS programma American Express karšu īpašniekiem sniedz vairākas priekšrocības – atlaides no 5% līdz 90% vairāk kā 500 tirdzniecības vietās visā Latvijā un 129 valstīs visā pasaulē, kā arī īpašus piedāvājumus restorānu apmeklējumiem, pirkumiem, ceļojumiem un atpūtai ik mēnesi.

 

 

 

Membership Rewards – 1 eiro = 1 punkts

Membership Rewards ir pasaules atzinību guvusi programma, kuras ietvaros par norēķiniem, kas veikti ar American Express kredītkartēm, jūs saņemat punktus.

Punktu krāšana

Lai sāktu krāt punktus, jums ir jāreģistrējas programmai. Turpmāk par katru ar jūsu American Express kredītkarti iztērēto pilno 1 EUR tiks piešķirts 1 punkts. Punkti tiek skaitīti par pirkumiem, kas veikti Latvijā, ārzemēs un internetā.
Uzkrātajiem punktiem nav derīguma termiņa – varat tos tērēt pakāpeniski vai krāt ilgāku laiku kādam lielākam mērķim.

 

Punktu tērēšana
Sakrātos punktus varat apmainīt pret vērtīgām balvām no plašā balvu klāsta.

 • Gardēžiem - zinošiem vīnu speciālistiem, restorānu kultūras baudītājiem un labas kafijas cienītājiem. Šajā sadaļā atradīsiet visu nepieciešamo.
 • Atpūta -  izvēlieties sev piemērotāko no atpūtas piedāvājumiem – sākot ar dažādām aktīvās atpūtas iespējām, kultūras pasākumiem, un beidzot ar relaksējošas vai garīgas atpūtas piedāvājumiem.
 • Iepirkšanās - apmainiet nopelnītos punktus pret dāvanu kartēm jūsu iecienītajos apģērbu, apavu, bērnu preču vai mājas un dārza preču veikalos.
 • Ceļošana - šajā sadaļā atradīsiet ceļojumu piedāvājumus tuvākiem un tālākiem galamērķiem, kā arī dažādus ar ceļošanu saistītus aksesuārus.

 

Uzziniet vairāk par Membership Rewards programmu.

Papildu ieguvumi

Papildu ieguvumi

Aktīvi norēķinoties ar American Express Blue karti ikdienā, jums ir iespēja saņemt atlaidi kartes mēneša maksai līdz pat 100% apmēram.

 

Atlaides apmērs pamata kartes mēneša maksai nākamajiem 12 mēnešiem

Nepieciešamais minimālais apgrozījums* kartes lietošanas gadā**, kas sācies līdz 31.03.2016. (ieskaitot)

Nepieciešamais minimālais apgrozījums pirkumiem* kartes lietošanas gadā**, kas sācies 01.04.2016. vai vēlāk

100%

3 000 EUR

3 200 EUR

50%

2 000 EUR

2 200 EUR

25%

1 200 EUR

1 300 EUR

 

Piemērs: ja karte izdota 2015. gada jūlijā, pilnu 12 mēnešu periods beidzas 2016. gada 31. jūlijā. Ja šajā laika posmā ar Blue karti veikto pirkumu summa ir 3 161,12 EUR, tad turpmākajos 12 mēnešos, sākot ar 2016. gada augustu, Blue karte būs bez mēneša maksas.

Lai arī nākamajā kartes lietošanas gadā, sākot ar 2017. gada augustu, Blue karte būtu bez mēneša maksas, ar šo karti veikto pirkumu summai 12 mēnešu periodā no 2016. gada 1. augusta līdz 2017. gada 31. jūlijam jābūt ne mazākai kā 3 200 EUR.

 


Uzziniet vairāk par kartes mēneša maksu sadaļā Cenrādis.
 

* Ar pamata un papildu karti veikto pirkumu kopējā kontā iegrāmatotā summa.

** Par kartes lietošanas gadu uzskatāms katrs 12 mēnešu periods, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izdošanas datuma.

_______________________________

Akcijas nosacījumus un pirkumu apjoma kritērijus banka ir tiesīga pārskatīt reizi gadā.

Informāciju par kartes lietošanas gada periodu varat saņemt, zvanot uz American Express diennakts bezmaksas klientu atbalsta servisa tālruni 80 000 123.